SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Парубій назвав пріоритети бюджету-2018 - 13.11.2017 11:43 — Новини Укрінформ
Парубій назвав пріоритети бюджету-2018

Парубій назвав пріоритети бюджету-2018

Фото
978
Ukrinform
Питання національної безпеки та оборони залишається найголовнішим пріоритетом при ухваленні державного бюджету на 2018 рік, розгляд якого у Верховній Раді заплановано на пленарний тиждень із 13 до 17 листопада. 

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у понеділок під час засідання Погоджувальної ради парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Розгляд бюджету, на моє переконання, буде найважливішим питанням цього тижня. Хочу наголосити, що в даному бюджеті, як і в бюджетах попередніх років, питання безпеки та оборони є пріоритетом номер один. Для нас важливо розглядати бюджет також і з точки зору безпеки в оборони", - сказав Парубій

Читайте також: Парубій сподівається, що Рада у вівторок візьметься за бюджет

Він висловив сподівання, що народним депутатам вдасться об'єднатись навколо ухвалення в першому читанні державного бюджету. 

Погоджувальна рада парламенту / Фото: Тарасов Володимир. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-