Країни Європи використовують

Країни Європи використовують "кремлівські прийоми" - Геращенко

Укрінформ
Європейські країни-сусіди України нині використовують "українське питання" у власних інтересах, застосовуючи при цьому "кремлівські прийоми".

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, коментуючи останні різкі заяви польських та угорських високопосадовців.

"Власне, я би визначила тут дві проблеми. Перше – ми дійсно маємо сьогодні проблему націоналізму в дуже багатьох країнах. Друге – ми бачимо, що наші найближчі партнери і сусіди – і Угорщина, і Сербія, і Польща часто об'єднують свій внутрішній електорат на фоні такої боротьби за все польське, угорське, шукаючи тему назовні. Це, до речі, такий дуже "кремлівський прийом", і прикро, що його використовують європейські країни", – зазначила Геращенко.

Читайте також: Геращенко: План "Східного партнерства" вже затісний для України

Віце-спікер парламенту також пояснила мету таких дій на політичній арені: "Дійсно, є спроби наших найближчих сусідів використовувати внутрішні свої проблеми, у тому числі підготовку до виборів, для того, щоби просто шукати назовні (не ворога, звичайно), а противника. Якісь такі теми. І навіть "противник" тут – не дипломатичне слово, але шукати тему, навколо якої можна об'єднувати свій внутрішній електорат. Ми бачимо таку достатньо, я б навіть сказала, неадекватну реакцію Угорщини щодо внутрішнього українського Закону "Про освіту". Ми бачимо, дійсно, некоректні заяви деяких польських високопосадовців і чиновників, які намагаються зі свого боку тлумачити драматичну і трагічну українську історію".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-