Канада задоволена прогресом в Україні – міністр оборони

Канада задоволена прогресом в Україні – міністр оборони

Укрінформ
В рамках саміту НАТО представники міністерств оборони США, Канади, Польщі, Литви та Великобританії провели окрему зустріч стосовно підтримки України.

Про це розповів присутній на ній міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Кожного разу, як ми збираємося у штаб-квартирі НАТО, то проводимо також зустріч із іншими державами, які надають підтримку Україні. Ми обговорюємо усе, що можна покращити і наразі ми дуже задоволені прогресом, який вдалося досягти, особливо стосовно тренувальної місії», - сказав Саджан.

Читайте також: Міністр оборони Канади одягнув вишиванку і звернувся українською

За його словами, під час зустрічі йшлося також про покращення взаємодії між різними країнами у підтримці України.

«Попереду досі ще багато роботи, тому ми тісно співпрацюємо із міністром Полтораком й іншими представниками уряду, аби досягти більшого», - зазначив міністр.

Окрім цього, представники США, Канади, Польщі, Литви та Великобританії обговорили важливість продовження в Україні реформ, які дозволять «змінити та збільшити наш внесок та тренування». Йшлося й про ініціативу розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН.

Читайте також: У Канаді висловили “обережний оптимізм” щодо миротворчої місії ООН на Донбасі

«Звичайно, ми поговорили про миротворчість і про те, як забезпечити, аби будь-яка подібна ініціатива була на користь Україні», - зауважив Саджан.

У зв’язку із цим він наголосив, що Канада «не підтримує пропозицію Росії стосовно розміщення миротворців, яка не поважає кордони України».

Фото: прес-служба Міноборони Канади

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-