Блакитні шоломи на Донбасі: Клімкін заявив про

Блакитні шоломи на Донбасі: Клімкін заявив про "чітку спільну позицію" із Заходом

Укрінформ
Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер у п'ятницю, 27 жовтня, прибуде до Києва.

Про це заявив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Учора ми з Куртом зустрічалися в Берліні, так само з рядом німецьких політиків. Завтра Курт приїжджає в Україну", - сказав Клімкін.

Він зазначив, що його зустріч зі спецпредставником США Волкером була присвячена тому, яким чином зберігати спільну позицію щодо мандату миротворчої місії ООН на Донбасі.

"Ми обговорили багато важливих питань. Деякі здаються деталями, але, як ви розумієте, в таких важливих речах жодних деталей немає", - зазначив Клімкін.

Він поінформував, що розмовляв на цю тему з німецькими друзями України, і Волкер також мав такі зустрічі.

"У нас є дуже чітка спільна позиція", - підкреслив міністр.

Читайте також: Волкер обговорив із Клімкіним роль ООН в імлементації "Мінська"

Він уточнив, що, по-перше, не може бути й мови про якусь легалізацію тих незаконних збройних формувань, які наразі перебувають на окупованому Донбасі, "і всі ці російські спроби є однозначно марними". По-друге, неможливі за визначенням спроби Росії поєднати політичні кроки з тим, що вона має зробити у сфері безпеки, сказав Клімкін.

"Спочатку невідкладні заходи встановлення міжнародного рівня безпеки. Потім міжнародний компонент поступово починає контролювати всю окуповану територію Донбасу, включно з неконтрольованою ділянкою кордону, і тільки після того ми можемо міркувати про подальші кроки", - наголосив Клімкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-