Геращенко нагадала, що за "Путін, прийди!" має відповісти не тільки Штепа

Геращенко нагадала, що за "Путін, прийди!" має відповісти не тільки Штепа

794
Ukrinform
Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко планує направити нові запити до СБУ і прокуратури щодо мерів тих міст, які у 2014 підтримували так званий "рускій мір" на Донбасі.

Про це вона написала у Facebook

"Я щиро не можу зрозуміти, чому до суду сьогодні притягують тільки Штепу (екс-мера Слов’янська - ред.). А інші мери, які горлали "Путін, прійді!" й ганяли з ганчірками "ЛДНР"? Чому й тут тільки жінки віддуваються? Поновлю я свої з Марією Іоновою запити до СБУ і прокуратури щодо цих мерів, які вийшли сухими з води. Вони мають також відповідати за ті квіточки, що висаджували на Донбасі в часи "русской весны", - заявила Геращенко.

Читайте також: У Мін'юсті прокоментували трирічний суд над Штепою

Вона також зазначила, що отримала листа від адвоката Нелі Штепи, де він вимагає від Геращенко публічно спростувати слова, що Штепа "кликала війну на Донбас". "Я шаную професію адвоката, їм доводиться працювати з різними персонажами. Публічно заявляю: "Пані Штепа кликала на Донбас "русский МИР". Тактика адвоката також зрозуміла: нарешті розпочинається суд, з підзахисної ліпитимуть роль жертви. Якщо далі так піде, то ми дізнаємося, що беркут своїми щитами прикривали розстріл Майдану, а пані Штепа була лідером партизанського руху в тилу у гіркіних й готувала зустріч ЗСУ", - зіронізувала Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>