Гройсман розраховує, що Рада у четвер ухвалить медреформу

Гройсман розраховує, що Рада у четвер ухвалить медреформу

681
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Верховна Рада на засіданні у четвер, 19 жовтня, проголосує за ухвалення реформи охорони здоров'я.

Про це він сказав на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми розраховуємо на те, що завтра в українському парламенті буде достатньо депутатів для прийняття надзвичайно важливих реформ охорони здоров’я", - заявив Гройсман.

Він зазначив, що ця реформа дозволить сформувати нормальну систему охорони здоров’я, яка слугуватиме людям. Крім того, вона передбачатиме подальше впровадження у життя програми доступних ліків, додав Гройсман. "Вже 6,7 млн рецептів виписано в Україні. Це мільйони українських громадян, які не могли дозволити собі придбати ліки, отримали їх безкоштовно", - сказав Прем’єр.

Так, за його словами, вже понад 6,5 тисяч аптек долучилися до втілення у життя цієї програми, і їхня кількість зростатиме.

"Кількість і перелік ліків, які ми будемо допускати до безкоштовного забезпечення, також буде розширюватися", - пообіцяв Прем’єр-міністр.

Читайте також: Рада може в четвер розглянути медреформу і недоторканність

Гройсман запевнив, що зміни у системі охорони здоров’я підуть на користь людям. 

"Я закликаю всіх - завтра "зелена" кнопка, 226 голосів і передати відповідальність за проведення цієї реформи уряду і мені як Прем'єр-міністру. Я наголошую на тому, що за певний період часу ми наведено лад в охороні здоров'я країни", - підкреслив Гройсман, додавши, що впровадження відповідного закону буде "непростим шляхом", але не можна далі "консервувати безлад, який існує в самій системі".

Водночас на засіданні уряду було продемонстровано відеоролики, які показують жахливий стан українських медичних закладів, а також інший ролик з Вінницької муніципальної лікарні, яка перебуває в належному стані і яку глава уряду навів як приклад тих змін, що можуть бути впроваджені після ухвалення реформи.

Як повідомлялося, Верховна Рада у вівторок, 17 жовтня, розпочала і у середу, 18 жовтня, продовжила розгляд у другому читанні проекту медичної реформи. Впродовж вівторка депутати розглянули 249 із 893 поправок до проекту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>