НАБУ почало розслідування проти Омеляна

НАБУ почало розслідування проти Омеляна

4010
Укрінформ
Національне антикорупційне бюро почало розслідування за підозрою в незаконному збагаченні міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Такий висновок можна зробити з ухвали Солом`янського райсуду, опублікованої в судовому реєстрі 10 жовтня.

"Детектив звернувся до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів. У клопотанні зазначено, що детективами та старшими детективами Національного бюро Другого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного Підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 52017000000000351 від 26.05.2017 за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення Міністром інфраструктури", - йдеться в ухвалі суду.

У ході досудового розслідування було встановлено, що починаючи з 10 грудня 2016 року Омелян, його дружина та їхній син почали проживати в будинку орієнтовною вартістю 7 мільйонів гривень, який на праві приватної власності належить двоюрідній племінниці дружини Омеляна.

Водночас за  інформацією з Державної фіскальної служби, двоюрідна племінниця дружини Омеляна не має доходів, які б дозволили їй купити такий будинок.

Читайте також: Омелян подав позов проти МАУ

Крім того, повідомляється, що у період з 23 березня 2009 року по 23 березня 2011 року мати двоюрідної племінниці дружини Омеляна видавала довіреність Омеляну на право керування автомобілем марки Lexsus RX 350.

Водночас у своїй декларації  за 2016 рік Омелян не вказав, що має  право користування будинком, у якому мешкав з родиною.

Також досудове розслідування встановило, що Омелян не вказав у своїй декларації автомобіль "BMW X5" 2015 року випуску, орієнтовною вартістю 1,59 мільйона гривень, яким користується з 2015 року і який належить братові міністра.

Чинний міністр інфраструктури Володимир Омелян перебуває на посаді з 14 квітня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-