Клімкін обговорив із єврокомісаром Ганом

Клімкін обговорив із єврокомісаром Ганом "мовну" статтю закону про освіту

995
Укрінформ
Міністр закордонних справ Павло Клімкін обговорив з комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом перспективи посилення економічної та інвестиційної співпраці між Україною та ЄС.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами зустрічі, яка відбулася на полях 72 сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Павло Клімкін детально поінформував комісара про хід реформ в Україні та заходи, що вживаються урядом України для забезпечення внутрішньої економічної стабілізації та розвитку. Було обговорено перспективи посилення економічної та інвестиційної співпраці між Україною та ЄС, а також розширення можливостей мікрокредитування українського бізнесу, у тому числі із залученням європейських та міжнародних фінансових інституцій", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у МЗС, міністр висловив вдячність єврокомісару Гану за послідовну санкційну політику ЄС щодо РФ та повідомив про останні тенденції розвитку безпекової ситуації на Донбасі.

Читайте також: Клімкін обговорив із китайським колегою взаємодію на Радбезі ООН

Окрема увага у ході зустрічі була приділена питанню візової лібералізації між Україною та ЄС.

Клімкін також детально зупинився на положеннях нового закону України "Про освіту" та підтвердив готовність України направити на експертизу до Ради Європи мовну статтю цього нормативно-правового акту.

Фото: mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-