YES: Путіну доведеться піти з Донбасу та Криму - екс-спікер Конгресу США

YES: Путіну доведеться піти з Донбасу та Криму - екс-спікер Конгресу США

Укрінформ
Російська Федерація змушена буде припинити агресію проти України через погіршення економічної ситуації всередині РФ, бо міжнародний тиск на неї та ізоляція будуть лише посилюватися.

Про це заявив на Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) колишній спікер палати представників конгресу США, республіканець Ньют Гінгріч, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Мені здається, що Росія  відстане (від України - ред.) через те, що видихнеться... Я вважаю, що  тиск на Росію буде посилюватися, буде більше хвиль міжнародних санкцій, оборонні озброєння швидше  надаватимуться Україні. Це буде дедалі більше підвищувати ціну цього протистояння, Путін спочатку програє на сході, а потім у Криму", - сказав Гінгріч.

Він зауважив, що путінська Росія дуже різко порушили всі норми, які толерує цивілізований світ.

"Але, мені здається, що світ так просто не відступиться, а особистість Путіна робить майже неможливим для нього поводитися такими чином, щоб дозволити нам ставитися до нього якось інакше, аніж вороже", - зазначив однопартієць Трампа.

На його думку, путінському режиму чи його наступникам доведеться  так чи інакше відмовлятися від своїх агресивних дій в Україні, бо вони занадто дорого коштують для середньостатистичного громадянина Росії.

"Це виглядає просто як розтрата ресурсів, це не призводить до національної величі, процвітання і робить їх все більше ізольованими у світі. Можливо, три, можливо, п'ять років мине до повернення Східної України. Але, мені здається, буде момент, коли Росія просто вирішить, що рівень ізоляції та відчуження стає для них просто нестерпним", - спрогнозував Гінгріч. 

Читайте також: Кучма: Путінський формат миротворців - знущання з України і з усього світу

Екс-міністр оборони США Роберт Гейтс у свою чергу зауважив, що Путін потрапив у ту саму  пастку, що і свого часу Радянський Союз.

"Він (Путін - ред.) продовжує іти шляхом модернізації військово-промислового комплексу при спаді економіки. І чим більше він буде витрачати на військові бази в Сирії і на великі навчання на Заході і в Росії, чим більше він буде модернізувати військові системи, тим більше сповзатиме донизу економіка всередині  країни", - вважає екс-глава Пентагону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-