Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді

Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді

Укрінформ
Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та високо оцінив участь підрозділу Польського Війська у святкуванні.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Європа без України не буде повноцінною ні в політичному, ні в економічному, ні у військовому плані. Польща була, є і буде разом з Україною, бо ваша країна захищає Європу», - підкреслив Мацеревич.

Порошенко подякував Мацеревичу за особисту присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та високо оцінив участь підрозділу Польського Війська у святкуванні, що стало «історичним днем для українсько-польської дружби».

Глава держави відзначив конструктивність та інтенсивність діалогу між оборонними відомствами обох держав, зокрема ефективну співпрацю у рамках українсько-польсько-литовської бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ. Це є практичним наповненням стратегічного характеру партнерства між країнами.

Читайте також: Порошенко вважає Волкера ефективним, в тому числі й на зустрічі з Сурковим

Порошенко та  Мацеревич обговорили питання подальшого посилення військово-технічного співробітництва між Україною та Польщею, реалізацію рішень Варшавського саміту НАТО, а також питання активізації участі України у спільних багатонаціональних тренуваннях. Було домовлено, що підрозділи Збройних Сил України вперше в своїй історії візьмуть участь у військових навчаннях країн Вишеградської Четвірки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-