Пенсійна реформа: Рева розповів, як у Раді готують поправки

Пенсійна реформа: Рева розповів, як у Раді готують поправки

4227
Ukrinform
Комітет Верховної Ради почав систематизацію поправок і пропозицій від народних депутатів, внесених до законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева від час брифінгу в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Протягом двох тижнів з дня прийняття цього законопроекту народні депутати вносили свої поправки, зауваження. Зараз цей процес завершено, і сьогодні йде систематизація в комітеті Верховної Ради внесених пропозицій. Коли ця систематизація буде закінчена, підготовлені матеріали, комітет спільно з міністерством, урядом буде працювати над цими зауваженнями і поправками", - заявив Рева.

Читайте також: Уряд за жодних обставин не підніме пенсійний вік - Гройсман

Він підкреслив, що це - тривала робота.

"Ми розраховуємо цю роботу закінчити до наступної сесії Верховної Ради, яка планує почати свою роботу 6 вересня, щоб уже у вересні підготувати і в другому читанні законопроект розглянути і по ньому прийняти рішення", - наголосив Рева.

Як повідомлялося, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" був ухвалений Верховною Радою в першому читанні 13 липня 2017 року.

Раніше заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір заявив про внесення пропозиції до законопроекту щодо підвищення пенсій від 74 народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-