Річниця окупації Грузії: МЗС України закликає світ усвідомити глибину загрози від РФ

Річниця окупації Грузії: МЗС України закликає світ усвідомити глибину загрози від РФ

1256
Ukrinform
Міністерство закордонних справ України рішуче засудило збройну агресію Росії щодо Грузії у 2008 році і констатувало, що п'ята частина цієї країни досі перебуває під окупацією через відсутність жорсткої своєчасної реакції світу на злочин Кремля.

Про це йдеться в заяві МЗС.

"У 9-ті роковини збройної агресії Росії проти Грузії, внаслідок якої загинули сотні людей, а десятки тисяч залишилися без даху над головою, Україна підтверджує свою повагу до державного суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів та рішуче засуджує дії Російської Федерації як держави-агресора", - йдеться у повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві констатували, що саме через відсутність своєчасної жорсткої і консолідованої реакції світової спільноти на злочин Кремля в Грузії п’ята частина суверенної території цієї держави досі перебуває під окупацією, а Росія продовжує загарбницьку політику проти інших держав Європи.

Читайте також: Напад на Грузію, анексія Криму та війна на Донбасі – це все ланки одного ланцюга - Кабмін

"В Україні закликають міжнародне співтовариство нарешті усвідомити всю глибину загрози, яку несе глобальній безпеці агресивна політика Росії, та посилити спільні зусилля, спрямовані на відновлення територіальної цілісності та суверенітету держав, що стали жертвами російської агресії. ", - наголосили в МЗС. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-