Трамп прокоментував нові санкції: Америка не буде терпіти

Трамп прокоментував нові санкції: Америка не буде терпіти

Заява
Укрінформ
Президент США Дональд Трамп опублікував заяву з приводу підписаного сьогодні закону H.R.3364 "Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій".

Про це йдеться на офіційному сайті Білого дому.

"Сьогодні я підписав закон "Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій", який запроваджує нові санкції проти Ірану, Північної Кореї та Росії", - зазначив Трамп.

Американський лідер наголосив, що виступає "за жорсткі заходи, спрямовані на покарання та припинення поганої поведінки злочинних режимів в Тегерані та Пхеньяні".

"Я також заявляю, що Америка не буде терпіти втручання у наш демократичний процес, і ми будемо підтримувати наших союзників та друзів проти російської підривної діяльності та дестабілізації. Саме тому після вступу на посаду я запровадив нові жорсткі санкції проти Ірану та Північної Кореї та посилив існуючі санкції проти Росії", - підкреслив президент США.

Трамп також заявив, що даний законопроект надає чітке повідомлення Ірану та Північній Кореї про те, що американський народ не буде терпіти їх небезпечну та дестабілізуючу поведінку.

Раніше повідомлялося про підписання Трампом закону H.R.3364, який серед іншого передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Закон передбачає запровадження додаткових санкцій у фінансовому й енергетичному секторах Росії, стосовно державних російських підприємств металургійної та гірничо-видобувної галузей, а також залізничного транспорту. Крім того, визначається покарання Росії через її дії в інформаційній галузі, в тому числі кіберзломи та атаки. Окремо в законі визначається необхідність покарання осіб, відповідальних за порушення прав людини на окупованих Росією територіях, а також осіб, які діють в інтересах оборонного та розвідувального секторів уряду РФ. Закон передбачає протидію російському проекту "Північний потік - 2".

Читайте також: Трамп затвердив нові санкції проти Росії

Крім того, документ закріплює на законодавчому рівні попередні санкції проти Росії, введені указами президента. Тобто, якщо глава Білого дому матиме намір послабити або скасувати деякі санкції проти РФ, закон вимагає обов’язкового погодження цих питань з Конгресом США.

Паралельно законодавство підтверджує підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, у тому числі, не визнає спробу Росії анексувати Крим та засуджує окупацію територій на сході України.

Закон також передбачає додаткові санкції США проти Ірану й Північної Кореї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-