Рева пояснив, чому Рада не поспішає з пенсійною реформою

Рева пояснив, чому Рада не поспішає з пенсійною реформою

1558
Ukrinform
Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що ухвалення Верховною Радою цього тижня законопроекту про пенсійну реформу лише в першому читанні не завадить реалізації пенсійної реформи з 1 жовтня.

Про це він сказав кореспондентові Укрінформу, коментуючи рішення Комітету ВР з питань соціальної політики рекомендувати парламенту прийняти законопроекту Кабміну про пенсійну реформу в першому читанні.

Міністр пояснив, що таке рішення комітету дозволить завтра, у вівторок, включити у порядок денний цей законопроект і розглянути його в першому читанні на поточному пленарному тижні. Він підкреслив, що можливе прийняття законопроекту в першому читанні на цьому тижні дозволить доопрацювати його і винести на розгляд в цілому у вересні.

Читайте також: Прем’єр: Готовий нести персональну відповідальність за пенсійну реформу

«Нам це дає можливість далі працювати, далі напрацьовувати всі пропозиції, які є у народних депутатів з тим, щоб така важлива реформа для нашого суспільства, як пенсійна, відбулася в ті терміни, які заплановані. Щоб люди з 1 жовтня поточного року, нарешті, отримали перерахунок своїх пенсій», - сказав він.

Міністр назвав сьогоднішнє рішення комітету «зваженим і серйозним». Рева зазначив, що такі резонансні законопроекти потребують детального вивчення і обговорення.

«Це питання не повинно розділяти суспільство, воно повинно об'єднувати», - сказав міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 21 червня Кабінет міністрів України на своєму засідання погодив пакет законопроектів про пенсійну реформу та передав його на розгляд Верховної Ради.

Комітет ВР з питань соціальної політики сьогодні, 10 липня, рекомендував парламенту прийняти в першому читанні законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підготовлений урядом, і доопрацювати до другого читання.

Голова ВР Андрій Парубій відзначав необхідність прийняття на поточній сесій парламенту законопроекту про пенсійну реформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>