Гройсман завітає на економічний форум у Лондоні

Гройсман завітає на економічний форум у Лондоні

1208
Ukrinform
У середу делегації уряду України на чолі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом завітає на економічний форум у Лондоні, присвячений питанням реформ в Україні.

Як мовиться в повідомленні Кабміну, делегація також планує провести низку зустрічей із керівництвом Великої Британії.

«Буде дві частини робочої поїздки. Перша – зустріч із політиками Великобританії, з прем’єр-міністром. Друга – зустріч із діловими колами, інвестбізнесом. Будемо проводити спільну конференцію з питань провадження реформ в Україні», – наводить пресова служба уряду слова Гройсмана.

Читайте також: Гройсман: Індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за останні 6 років

«Це надзвичайно важливий захід. Ми підійшли до конференції з чітким розумінням змін – як вони будуть відбуватися. Ми зростаємо, стаємо інвестиційно привабливою країною. Це дуже добрий сигнал», – заявив прем’єр.

Він додав, що в перебігу зустрічей у Лондоні українські урядовці представлять статус реформ, що проводяться, а також запропонують напрямки підтримки України.

«Розраховуємо на добрі новини з Лондона цими днями», – сказав прем’єр-міністр.

Читайте також: Гройсман візьме участь у засіданні Ради директорів ЄБРР

За офіційним повідомленням, на початку візиту, що триватиме в середу – п’ятницю, 5–7 липня, Володимир Гройсман має зустрітися в середу з колегою з Великої Британії Терезою Мей, узяти участь у зустрічі ради директорів Європейського банку реконструкції і розвитку і зустрітися з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>