Голова ПА НАТО: Сьогоднішня Україна знає, чого вона хоче і де її місце

Голова ПА НАТО: Сьогоднішня Україна знає, чого вона хоче і де її місце

1207
Ukrinform
Голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі закликав західні країни і надалі продовжувати підтримувати Україну.

Про це він заявив під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради, присвяченому 20-ій річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я закликаю своїх колег на Заході не відмовлятися від України! Ми повинні бути терплячими у відносинах (з Україною — ред.): легко підтримувати Україну після Євромайдану в атмосфері революційного ентузіазму та високих очікувань, але зараз увага до України зменшилася, у той час, коли ця країна потребує нашої допомоги, як ніколи раніше. Український уряд, український народ повинні побачити, що їхні зусилля не марні”, - підкреслив Аллі.

Він зазначив, що нині на Сході України продовжуються військові дії, масово порушуються права людей в окупованому Росією Криму, складною є економічна ситуація всередині країни, але, на його думку, неправильно й недооцінювати позитивні зміни, які відбулися протягом останніх трьох років та масштаб розпочатих реформ.

“Сьогоднішня Україна знає, чого вона хоче і де її місце. Попереду довга дорога, але Україна знаходиться на правильному шляху і рухається дуже швидко. Парламентська Асамблея НАТО рішуче буде робити все можливе, щоб підтримати Україну”, - запевнив Голова ПА НАТО.

Читайте також: Парламент має увімнути "зелене світло" НАТОвським законопроектам - Климпуш-Цинцадзе

Як повідомляв Укрінформ, із 3 до 5 липня у співпраці з Верховною Радою України у Києві відбувається 95-й Семінар Парламентської асамблеї НАТО в рамках ініціативи Роуза-Рота.

Програма Роуза-Рота започаткована у 1990 р. тодішнім Головою Парламентської асамблеї НАТО, сенатором Конгресу Сполучених Штатів Америки Уільямом Ротом, і конгресменом Чарльзом Роузом. Головним завданням програми є проведення семінарів, конференцій, інших форумів, пов’язаних із проблематикою країн Центральної та Східної Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>