Українська нація гартувалася і через Конституцію Пилипа Орлика - Парубій

Українська нація гартувалася і через Конституцію Пилипа Орлика - Парубій

815
Ukrinform
Справжніми захисниками Конституції України є наші воїни, які боронять нашу державу на сході України.

На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у своєму вітанні з нагоди Дня Конституції України, що оприлюднене на офіційному порталі парламенту.

"У цей день особливо хочу привітати справжніх захисників Конституції України - українських воїнів, які боронять незалежність, державний суверенітет та недоторканність наших кордонів від російського окупанта. Дякую українським солдатам, що можемо святкувати 21-шу річницю Конституції у вільній, незалежній, європейській Україні", - зазначив Парубій.

Водночас він висловив переконання, що спільними зусиллями всіх українців буде відновлено мир та територіальну цілісність України. 

Голова українського парламенту також підкреслив, що українська європейська нація формувалася і гартувалася упродовж тисячоліття - "від "Руської Правди" Ярослава Мудрого, через Конституцію гетьмана Пилипа Орлика "Договори і постановлення прав і вольностей Війська Запорозького" до сучасної Конституції України.

"Конституція - це не лише Основний Закон України, це відображення наших фундаментальних цінностей. Цінностей свободи, справедливості, демократії, правової держави та миру", - наголосив Парубій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-