Держдеп покращив рейтинг України у Звіті з протидії торгівлі людьми

Держдеп покращив рейтинг України у Звіті з протидії торгівлі людьми

1246
Ukrinform
Державний департамент США визначив Україну у списку держав другого рівня у своєму щорічному звіті з протидії торгівлі людьми, підвищивши на одну ступінь в порівнянні з минулими роками.

Повний текст звіту оприлюднено на офіційному сайті зовнішньополітичного відомства США, передає Укрінформ.

Україна визначена у списку другого рівня, до якого включено 80 країн. Це сталося вперше за останніх чотири роки, впродовж яких наша країна перебувала нижче другого рівня, у так званому "Списку відслідковування". До нього входять держави, що не відповідають мінімальним стандартам протидії торгівлі людьми та не вживають істотних заходів для того, щоб отримати прогрес.

"Уряд України не повністю задовольняє мінімальні стандарти викорінення торгівлі людьми, однак він докладає значних зусиль для цього", - йдеться в поясненнях щодо України.

При цьому зауважується, що український уряд "продемонстрував більші зусилля в питаннях розслідування, переслідування та засудження посадових осіб, які брали участь у торгівлі людьми". Крім того, серед здобутків відзначається розширення міжвідомчої координації та навчання державних службовців, а також інші кроки, спрямовані на підвищення ефективності правоохоронних органів. Також зазначається, що керівництво України збільшило роботу для захисту жертв торгівлі людьми в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-