Найбільші прогульники у Раді - депутати від Опоблоку та

Найбільші прогульники у Раді - депутати від Опоблоку та "Волі народу"

Укрінформ
Найбільше прогульників серед народних депутатів у червні - депутати фракції "Опозиційний блок" та депутатської групи "Воля народу".

Про це повідомляє Комітет виборців України.

"У червні найкраще відвідували засідання ВРУ депутати Радикальної партії Олега Ляшка та "Народного фронту", найгірше – "Волі народу" та "Опозиційного блоку", - йдеться у повідомленні.

Комітет виборців України в рамках проекту "Дослівно" проаналізував відвідування народними депутатами пленарних засідань Верховної Ради. За даними дослідження, шестеро народних депутатів пропустили всі засідання парламенту в червні.

Серед таких депутатів Євген Бакулін ("Опозиційний блок"), В’ячеслав Богуслаєв ("Воля Народу"), Андрій Білецький, Дмитро Ярош (позафракційні), а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, яких розшукує українська влада. Ці депутати не відвідали жодного засідання Ради як за даними письмової, так і електронної реєстрацій. Ще 43 депутати пропустили більше половини засідань Ради.

У середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 91% депутатів фракції РПЛ, 88% – "Народного фронту", 87% – БПП, 86% – ВО "Батьківщина", 80% – "Самопомочі", 77% – групи "Відродження", 76% – групи "Воля Народу", 73% – позафракційних депутатів, 70% – "Опозиційного блоку".

Всього в червні відбулося 11 пленарних засідань Ради. В середньому на них були зареєстровані 351 із 422 народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-