На крісло

На крісло "п'ятого у НАЗК" є сім претендентів

Список
Укрінформ
Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції проведе співбесіди з 7 особами, котрі пройшли спецперевірки.

Таке рішення ухвалено на засіданні конкурсної комісії у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, комісія вирішила запросити на співбесіду сімох кандидатів на посаду п'ятого члена НАЗК: Миколу Божка, Романа Кармазіна, Сергія Маштабея, Олега Первомайського, Юрія Сергієнка, Олександра Серьогіна та Дмитра Сіренка.

Час, день і місце проведення співбесіди члени комісії визначать згодом і повідомлять про це додатково.

Також Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посади членів НАЗК оголосить новий конкурс на заміщення посади  у зв'язку з відставкою Руслана Рябошапки.

«Шість голосів «за». Рішення прийнято. Вітаю. Ми ще продовжимо з вами нашу спільну роботу», - сказала головуюча на засіданні перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

З якого числа розпочнеться прийом документів на участь у конкурсі та скільки він триватиме, комісія повідомить пізніше. 

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції працює вже рік у такому складі: голова НАЗК Наталія Корчак, заступник голови Руслан Радецький, члени НАЗК Олександр Скопич і Руслан Рябошапка. Конкурс на обрання п'ятого члена оголошено у березні 2016 року, проте переможця досі не обрано.

Водночас, 9 червня 2017 року член НАЗК Руслан Рябошапка подав заяву про відставку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-