Уряд звільнив главу Держслужби з питань АТО Дерев'янка

Уряд звільнив главу Держслужби з питань АТО Дерев'янка

Оновлено
1757
Ukrinform
Кабінет міністрів України звільнив Артура Дерев'янка з посади голови Державної служби з питань ветеранів та учасників АТО.

Таке рішення було прийняте на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо звільнення Дерев'янка Артура Валентиновича з посади голови Державної служби у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції за його бажанням. Ми задовольняємо його рішення, але тут важливе питання подальшого призначення керівника", - сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. 

За його словами, Дерев'янка призначав уряд Арсенія Яценюка на підставі проведення відкритого конкурсу із залученням представників ветеранських організацій. "Бо це дуже сенситивна посада, це не просто чиновник, який обирається згідно з традиційними процедурами. Дуже важливо, щоб до участі в новому конкурсі були залучені представники громадських організацій та учасники АТО обов'язково", - наголосив Розенко. 

Урядовець підкреслив, що новий голова цієї служби повинен мати авторитет та довіру тих, заради кого цей орган працює.

 "Ми звернемося публічно до організацій, щоб вони взяли участь у цьому процесі, бо обрання має бути публічним, і вони мають право на це. Я згоден з тим, що це чутлива позиція. Рішення ухвалене", - додав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-