Грицак ініціює публічну дискусію щодо протидії інформаційній агресії РФ

Грицак ініціює публічну дискусію щодо протидії інформаційній агресії РФ

Укрінформ
Голова СБУ Василь Грицак запрошує до діалогу та спільної співпраці у сфері забезпечення національної безпеки України експертів, юристів, журналістів, громадських активістів. 

Про це повідомляє у вівторок прес-центр СБУ.

"Кінцева мета – розробка пропозицій для удосконалення законодавства України шляхом надання правової оцінки всім формам та методам ведення гібридної війни, закріплення відповідальності фізичних і юридичних осіб, які свідомо беруть у ній участь в інтересах російського агресора. Кожен патріот України може залишати свої пропозиції стосовно переліку діянь, що становлять загрозу національним інтересам України та вимагають правового реагування, на спеціально створеній сторінці у Facebook чи надіслати на електронну пошту platformazminsbu@gmail.com", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, після опрацювання отриманих пропозицій з урахуванням власного досвіду СБУ та передових юридичних практик країн ЕС і США у сфері протидії гібридній війні Служба безпеки України ініціює низку комунікаційних майданчиків для публічного обговорення запропонованих змін до законодавства України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-