Порошенко: зі стартом безвізу відбулася ще одна надзвичайна подія

Порошенко: зі стартом безвізу відбулася ще одна надзвичайна подія

2013
Ukrinform
Триває робота над збільшенням пропускної спроможності прикордонних пунктів, адже за інформацією Державної міграційної служби більше чотирьох мільйонів громадян вже отримали біометричні паспорти.

Про це Президент України Петро Порошенко сказав, відкриваючи на Європейській площі святковий захід з нагоди запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

«Це спростовує твердження про те, що українцям вони не потрібні. Уже 10% українців їх мають і вони необхідні для того, щоб скористатися безвізом. І черга охочих не скорочується», - констатував Глава держави.

«Але я хочу всіх заспокоїти, прошу не хвилюватися. Наголошую - вистачить на всіх і документи видаватимуть і після 11 червня. У безвіза є початок, а кінця йому не буде. І ми всі в цьому впевнені, бо я вірю у велике майбутнє сильної, об'єднаної Європи, яка солідарна з нами, українцями», - додав Петро Порошенко.

Президент також нагадав, що зі стартом безвізу відбулася ще одна надзвичайна подія - завершення ратифікації Угоди про асоціацію з Євросоюзом, боротьба за підписання якої розпочиналася три з половиною роки тому на Майдані Незалежності. І днями Король Нідерландів Віллем-Олександр підписав закон, яким його країна дала зелене світло Асоціації. «Його Величність поставив крапку в історії, що затягнулася, і в якій мені, нашим дипломатам і всій нашій команді довелось добряче попрацювати. Тепер на нас всіх чекає тривала й кропітка робота з виконання цієї Угоди», - зазначив Глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-