Ірина Геращенко пояснила доцільність введення “біометрики” для РФ

Ірина Геращенко пояснила доцільність введення “біометрики” для РФ

2192
Ukrinform
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко допускає доцільність в'їзду громадян Російської Федерації в Україну за біометричними паспортами.

Про це вона повідомила в ефірі "112 Україна".

"Ми маємо бути так само відповідальним партнером для ЄС, з точки зору, щоб не створювати міграційні ризики, і в цьому контексті є важлива реформа, яку Україна провела в нашому законодавстві і в наших документах. Ми тепер маємо ID-картки і біометричні паспорти", - зазначили віце-спікер парламенту.

У зв’язку з цим Геращенко допустила доцільність в'їзду громадян РФ в Україну за біометричними паспортами.

"І тоді дуже важливо ввести такий режим біопаспортів, дозволу заїзду громадянам РФ як дуже важливий безпековий елемент. Біометричний паспорт – це додаткова перевірка, хто це в’їжджає, хто за людина, чи є вона в якійсь базі даних. Думаю, що позиція по біометричному паспорту є на сьогодні мудрою з точки зору нашої безпеки", - наголосила вона.

Як повідомляв Укрінформ, Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що консультації, які тривають у парламенті, щодо візового режиму з РФ завершаться винесенням цього питання на розгляд у сесійну залу вже наступного пленарного тижня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-