Член НАЗК Рябошапка подав у відставку

Член НАЗК Рябошапка подав у відставку

Оновлено
6877
Ukrinform
Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка повідомив, що подав сьогодні Кабінету міністрів заяву про відставку.

Про це Рябошапка написав у Facebook.

"Підтримуючи вимоги суспільства та уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства", - написав він.

Рябошапка зазначив, що ситуація довкола роботи НАЗК вимагає негайного вирішення, адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, а і посилює зневіру громадян у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції.

"НАЗК - потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак цей інструмент не використовується за призначенням", - вважає він.

За словами Рябошапки, протягом року роботи він намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно, однак відсутність вчасної і належної реакції як в самому Агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів з "реанімації" НАЗК.

"Разом із Русланом Радецьким ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте він був відкинутий іншими колегами. Я закликаю народних депутатів України якнайшвидше підтримати законопроект про "перезавантаження" НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон", - зазначив Рябошапка.

Насамкінець він запевнив, що незважаючи на відставку, готовий "будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-