Корчак пояснила затримку з результатами перевірки декларацій топ-посадовців

Корчак пояснила затримку з результатами перевірки декларацій топ-посадовців

Укрінформ
НАЗК не може затвердити результати повної перевірки е-декларацій членів уряду та Прем'єр-міністра, бо відповідальний за її проведення заступник голови НАЗК Руслан Радецький не надав належним чином оформлених документів про її результати. 

Про це заявила журналістам після запуску проекту «Антикорупційна ініціатива ЄС» голова НАЗК Наталія Корчак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Руслан Радецький є уповноваженою особою, є членом Нацагентства, який відповідає за даний напрямок, тобто здійснює дану перевірку, потім приймається рішення про результати проведення даної перевірки. На сьогодні Радецький не надав належним чином оформлені документи, які засвідчують, яких результатів він дійшов, тому немає за що голосувати», - сказала Корчак.

Вона зазначила, що отримані від Радецького матеріали були передані на ознайомлення громадській раді НАЗК. Окрім того, вона постійно порушує питання належного оформлення результатів перевірки.

«Тому всі питання, будь ласка, адресуйте виключно тій людині, якій було доручено провести цю перевірку», - резюмувала Корчак. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-