Гройсман закликає Ізраїль до спільного вивчення трагедії Голодомору

Гройсман закликає Ізраїль до спільного вивчення трагедії Голодомору

933
Ukrinform
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Ізраїль до суспільного діалогу та спільного вивчення історичної правди про трагедію Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Про це він сказав під час зустрічі зі співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалиму та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним, зазначається на Урядовому порталі.

"Наше прохання полягає в тому, щоб це питання вивчити. Я думаю, що для єврейського народу буде багато відкриттів, скільки десятків тисяч євреїв загинуло у Голодоморі, і таким чином вийти на діалог щодо вивчення цієї проблематики. Коли ми її вивчимо, багато питань у свідомості зміниться і можна буде підійти до цього питання (визнання Ізраїлем Голодомору актом геноциду українського народу)", - підкреслив Гройсман.

За його словами, такий крок стане основою визнання Голодомору актом геноциду українського народу з боку Ізраїлю у майбутньому.

Раніше питання визнання Голодомору актом геноциду обговорювалося під час переговорів глави уряду України з Президентом Ізраїлю Реувеном Рівлином та Спікером Кнесету Юелем Едельштейном, що проходили під час офіційного візиту Гройсмана до Держави Ізраїль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-