Мартиненка доставили в НАБУ для проведення слідчих дій - Холодницький

Мартиненка доставили в НАБУ для проведення слідчих дій - Холодницький

Укрінформ
Екс-нардепа Миколу Мартиненка доставили в Національне антикорупційне бюро України для проведення слідчих дій.

Про це у Facebook повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"На даний час Мартиненка М.В. затримано в порядку ст.208 КПК України та доставлено до Національного антикорупційного бюро України для проведення процесуальних та слідчих дій", - написав він.

Холодницький зазначив, САП після виконання вказівок прокурора - процесуального керівника погоджено повідомлення про підозру екс-нардепу.

"Досудовим розслідуванням установлено, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (далі – ДП "СхідГЗК"), службових осіб "STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH" (далі – компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком М.В. було вчинено розтрату коштів ДП "СхідГЗК" в розмірі 17,28 млн. дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника STEUERMANN", - пише глава САП.

У подальшому вказані кошти, за словами Холодницького, перераховано на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній "WARGRAVE TRADING LLP" та "DALLAS FUEL SA" керівниками та учасниками злочинної організації обернуто на власну користь.

"Правова кваліфікація дій - ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 КК України. Вручення повідомлення про підозру доручено здійснити детективам НАБУ", - написав Холодницький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-