Звернення про загрозу від РФ відкрите для всіх парламентів - Парубій

Звернення про загрозу від РФ відкрите для всіх парламентів - Парубій

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує, щоб голови парламентів країн Балто-Чорноморського регіону приєднались і підписали лист-звернення до парламенту США та Європарламенту щодо загроз від Російської Федерації в регіоні.

Про це він сказав під час зустрічі з послами країн Балто-Чорноморського регіону, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В даний час цей лист-звернення опрацьований на рівні трьох країн: Україна - Литва - Польша, але... (було б добре - Ред.) обговорення цього звернення і можливість його підписання парламентами інших держав", - сказав Парубій.

За його словами, країни регіону мають спільну характеристику - вони межують з Російською Федерацією, "і ми як ніхто розуміємо, який рівень небезпеки" становить нинішній російський режим для кожної з держав.

Голова ВР передав лист-звернення присутнім на зустрічі послам.

На зустрічі були присутні старший радник Посольства Грузії в Україні Александре Кіпіані, посол Естонії в Україні Герт Антсу, другий секретар Посольства Латвії в Україні Андрейс Карповічс, посол Литви в Україні Марюс Януконіс, посол Польщі в Україні Ян Пєкло та другий секретар Посольства Анна Сухенек, посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану та радник Посольства Овідіу Танасе.

Лист-звернення від України, Польщі та Литви було підписано під час засідання Міжпарламентської асамблеї цих країн у Варшаві.

Фото: @AndriyParubiy

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-