Вовк стверджує, що рішення про його відставку вже прийнято

Вовк стверджує, що рішення про його відставку вже прийнято

Оновлено
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко вже затвердив відставку всього складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на чолі з головою Дмитром Вовком.

Про це під час звіту у Верховній Раді розповів голова НКРЕКП Дмитро Вовк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Відповідно до закону та указу Президента, відставка усього діючого складу комісії затверджена. Дві людини звільняються у листопаді додатково. Я також знаю, що я звільнений. Це рішення уже прийняте", - додав Вовк.

На його думку, НКРЕКП може стати повністю незалежним органом, коли їй буде збільшене фінансування.

"Я вважаю, що Комісія працює незалежно. Депутати прийняли правильне рішення, ухваливши цей закон (про НКРЕКП – ред.) і додали незалежності комісії у частині прийняття рішень, але не досі не прийняли рішення про фінансове забезпечення", - додав Вовк.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко 24 березні 2017 року затвердив план ротації голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Згідно з  документом, підлягають звільненню у строк не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (з урахуванням наявної за станом на день набрання чинності названим Законом однієї вакантної посади члена НКРЕКП) члени НКРЕКП Юрій Голляк та Володимир Євдокімов.

Також підлягають звільненню у строк не пізніше 12 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" члени НКРЕКП Вікторія Морозова та Борис Циганенко.

Поруч із цим, указ визначає, що підлягають звільненню у строк не пізніше 18 місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" голова НКРЕКП Дмитро Вовк та член НКРЕКП Руслан Машляківський.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-