Наглядова рада суспільного мовлення обере голову НСТУ

Наглядова рада суспільного мовлення обере голову НСТУ

Укрінформ
Наглядова рада ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" сьогодні обиратиме голову правління суспільного мовлення.

Засідання відбудеться в Укрінформі і розпочнеться о 10:00.

Як повідомляє UA:Перший, на засіданні претенденти на посаду голови правління ПАТ НСТУ представлять короткі презентації стратегій, а також відповідатимуть на запитання членів наглядової ради.

До участі в конкурсі на посаду голови правління ПАТ НСТУ допущені 8 осіб: Зурабі Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сіерант.

Відповідно до закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні" голова та члени правління НСТУ обираються на 4 роки. При їх обранні наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.

Голова правління НСТУ не може бути обраним більш ніж на 2 строки поспіль. Переможець конкурсу не матиме права працювати, бути представником, прямо чи опосередковано володіти часткою в статутному капіталі телерадіоорганізацій або юридичних осіб, що виконують будь-яку оплачувану роботу для телерадіоорганізацій. Крім того, переможець конкурсу не зможе займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, суміщати посаду із посадою народного депутата, держслужбовця чи військовослужбовця, працівника іншого державного підприємства чи штатною роботою в політичній партії.

Посадовий оклад голови правління становитиме 76 тисяч 800 гривень, крім цього наглядова рада зможе ухвалювати рішення про надбавки, доплати та премії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-