Петренко звинуватив керівництво НАЗК в халатності

Петренко звинуватив керівництво НАЗК в халатності

1415
Ukrinform
Міністр юстиції вважає, що якщо керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції не може виконувати своїх функцій, воно має піти у відставку, а не звинувачувати всіх навколо.

Про це Павло Петренко заявив під час засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Я пропоную, щоб у законі («Про запобігання корупції» - ред.) був прописаний швидкий, дуже оперативний конкурс по перезавантаженню. Я повністю підтримую Прем'єра - треба мати сміливість. Якщо ти неспроможний виконувати свою функцію - так само піти у відставку, а не звинувачував всіх навколо, що тобі заважають, ставити під загрозу долі сотень тисяч людей», -  заявив міністр юстиції.

Він підкреслив, що Мін'юст як співавтор закону не допустить, аби не дотримувалася ідея електронного декларування. 

«Система електронного декларування буде працювати, як би не хотіли деякі керівники НАЗК і своєю бездіяльністю і халатністю доводили ситуацію до абсурду», - зауважив Петренко.

Він повідомив, що Мін'юст залучить експертів і швидко розробить зміни до закону «Про запобігання корупції», і таким чином буде поставлена крапка «в цьому серіалі, який триває уже декілька місяців».

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на сьогднішньому засіданні уряду порадив Національному агентству із запобігання корупції написати заяви про відставку.

Єдиний державний реєстр електронних декларацій напередодні припинив роботу і досі не працює. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що пояснити причини цього може лише адміністратор держпідприємства "Українські спеціальні системи", який забезпечує роботу системи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-