Діагноз Насірову лікарні "Феофанія" не підтвердився - висновки комісії

Діагноз Насірову лікарні "Феофанія" не підтвердився - висновки комісії

1539
Ukrinform
Клініко-експертна комісія Міністерства охорони здоров'я України не підтвердила діагноз, встановлений у клінічній лікарні "Феофанія" голові ДФС Роману Насірову.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро з посиланням на висновки комісії.

"Зокрема, у висновках зазначається, що лікарі "Феофанії" систематично та необгрунтовано перебільшували тяжкість стану здоров’я голови ДФС. Об’єктивних підстав для встановлення зазначеного раніше діагнозу, на переконання комісії МОЗ, у лікарів "Феофанії" не було. Члени комісії викрили також порушення при виписці пацієнта з цього лікувального закладу", - заявили у НАБУ.

Як повідомлялося, 2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова на території КЛ "Феофанія" за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України ("Зловживання владою та службовим становищем"). Медичний персонал КЛ "Феофанія" намагався обмежити доступ детективів НАБУ до палати, в якій перебував голова ДФС, посилаючись на його тяжкий стан.

Після вирішення питання про доступ до палати, в якій перебував голова ДФС, детективи НАБУ повідомили йому про підозру. Однак підозрюваного не було переведено до установи тимчасового тримання у зв’язку з інформацією про нібито різке погіршення стану його здоров’я. Проте обстеження в іншому спеціалізованому медичному закладі діагноз лікарів із КЛ "Феофанія" не підтвердили.

Задля отримання об’єктивної оцінки стану здоров’я підозрюваного НАБУ 6 березня звернулось до Міністерства охорони здоров’я з проханням провести клініко-експертну оцінку якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування в КЛ "Феофанія".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-