Дуда хоче призначення військового аташе в Україні

Дуда хоче призначення військового аташе в Україні

1722
Укрінформ
Президент Польщі Анджей Дуда вислав на адресу міністра національної оборони Антонія Мацеревича два листи, в яких вимагає здійснити відповідні кроки щодо призначення військових аташе Польщі у ключових країнах.

Про це інформує власний кореспондент Укрінформу.

"Занепокоєння викликає відсутність аташе з питань оборони у ключових країнах Альянсу... Насамперед, це стосується аташе у США та Великій Британії. Крім того, зі схожою ситуацією маємо справу у Швеції, Болгарії і навіть Україні, підтримка якої у протидії російській агресії є в національних інтересах Польщі", - інформує РАР про зміст листа президента РП.

В іншому листі Дуда написав, що очікує від Мацеревича вичерпної інформації про роботу над створенням командування багатонаціональної дивізії "Північ-Схід" в місті Ельблонг.

Як зазначає Onet.pl, Міноборони Польщі вже відповіло на лист Дуди. У ньому інформується, що військових аташе вже призначено і найближчим часом вони відбудуть до місць призначення, а створення командування дивізії відбувається за графіком.

Польські ЗМІ називаються "дивним" листування як спосіб комунікації між канцелярією президента і Міністерством оборони. Глава польського уряду Беата Шидло у вівторок в ефірі телеканалу Polsat News також зауважила, що кращою формою спілкування була б розмова. Водночас, вона зазначила, що нічого особливого не відбувається, а листи президента вона сприймає як піклування Дуди про польську армію.

Польські медіа віддавна інформують з посиланням на неофіційні джерела про напружені відносини між Дудою і Мацеревичем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-