Уряд почав відбір свого аудитора для НАБУ

Уряд почав відбір свого аудитора для НАБУ

1656
Укрінформ
Кабінет міністрів України почав відбір свого аудитора для Національного антикорупційного бюро.

Про це йдеться в Фейсбуці Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Розпочали відбір аудитора для НАБУ від Кабміну. Олександр Саєнко і Павло Петренко (міністри Кабінету міністрів та юстиції - ред.) зустрілись із представниками громадськості щодо відкритого відбору представника від уряду до складу комісії, яка буде проводити незалежну оцінку роботи НАБУ", - зазначив Прем'єр.

Він наголосив, що дуже важливо, аби цей відбір був максимально прозорим, щоб обрати "достойного і професійного кандидата із бездоганною репутацією і професійними навичками".

"Очікую на конструктивний діалог влади і громадськості та обрання по-справжньому відповідального представника", - підкреслив Гройсман.

Як нагадав Саєнко, відповідно до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", Президент України, Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України щороку визначають по одному члену комісії з числа осіб, які мають значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, володіють необхідними знаннями та навичками для проведення такої оцінки (аудиту), а також мають бездоганну ділову репутацію.

Нагадаємо, у Верховній Раді поки не змогли обрати свого аудитора до НАБУ. 23 лютого відповідне голосування провалилося, а 17 березня профільний комітет Ради не зміг зібратися. Глава антикорупційного комітету Єгор Соболєв заявив, що може зібрати нардепів позачергово 20 березня, аби нарешті обрати аудитора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-