Грицак каже, що Савченко на допиті в СБУ дуже часто посилалася на статтю 63

Грицак каже, що Савченко на допиті в СБУ дуже часто посилалася на статтю 63

2425
Укрінформ
Служба безпеки України перевіряє інформацію щодо можливого підбурювання народним депутатом Надією Савченко військових до протестних акцій.

Про це сказав голова СБУ Василь Грицак, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наміри підбурювання військовослужбовців Збройних сил України до акції непокори, протестів - інформація перевіряється», - сказав керівник спецслужби.

Грицак додав, що під час допиту Савченко після її поїздки в зону АТО та на окуповану територію на більшість питань слідчого вона відмовилася відповідати, посилаючись на статтю 63 Конституції. Водночас Савченко не підтвердила факти, які були оприлюднені у ЗМІ про участь у стрільбах разом з учасниками незаконних воєнізованих формувань.

Як відомо, 24 лютого народний депутат Надія Савченко і керівник центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан прибули у виправну колонію в Макіївці, де утримуються українські військовополонені.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що Савченко не повідомляла Службі безпеки про намір відвідати тимчасово непідконтрольні території Донецької області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-