Насіров вважає популістською справу проти нього

Насіров вважає популістською справу проти нього

1249
Укрінформ
Відсторонений голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров назвав справу проти нього популістською.

Про це він заявив у понеділок на засіданні в Апеляційному суді міста Київ, де розглядається апеляційна скарга його адвокатів на рішення Солом'янського районного суду міста Київ про запобіжний захід у вигляді взяття під варту з можливістю внесення застави в розмірі 100 млн гривень, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу ще раз заявити, що я не винен. Ті звинувачення, які мені інкримінуються, я вважаю цілком безпідставними. Своє затримання вважаю повністю незаконним і проведеним з порушенням усіх процесуальних норм. Як ніхто інший, я особисто зацікавлений у тому, щоб ця справа була повністю публічною, щоб вся країна бачила, що це за процес - популістський, ініційований детективами НАБУ», - сказав він.

Насіров зазначив у суді, що в економічній експертизі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ), на якій грунтується підозра, оголошена йому щодо завдання державному бюджету збитків у розмірі 2 млрд гривень, робиться висновок з посиланням на документи, «які вже на час, коли робили експертизу, не були навіть дійсними методичними рекомендаціями та не є нормативно-правовим актом узагалі».

Водночас, у ході судового засідання представники САП заявили, що застава в розмірі 100 млн гривень «є недостатньою», і клопотали перед судом збільшити цю суму до 2 млрд гривень.

Адвокати Насірова вимагають скасування постанови суду першої інстанції про застосування запобіжного заходу для їхнього підзахисного у вигляді тримання під вартою. А крім того, повністю відмовити в задоволенні клопотання САП щодо збільшення розміру застави до 2 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-