У Луценка прокоментували повторний арешт рахунків сина Януковича

У Луценка прокоментували повторний арешт рахунків сина Януковича

1247
Ukrinform
Генеральною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо службових осіб ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", який належить Олександру Януковичу.

Про це повідомила у Фейсбуці прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"У ході досудового розслідування за клопотанням Генеральної прокуратури України протягом 2015-2016 років Печерським районним судом міста Києва було накладено арешт на депозитні рахунки, відкриті працівниками банку на загальну суму біля 1 млрд грн, оскільки є достатньо підстав вважати, що фактичним власником вказаних грошових коштів є О. Янукович", - зазначає вона.

Разом із тим, додає Сарган, "з кінця грудня 2016 року деякими слідчими суддями Печерського районного суду м. Києва почали задовольнятися клопотання адвокатів та ухвалюватися суперечливі рішення про зняття арешту з зазначених грошових коштів у зв’язку з необґрунтованістю накладення їхніми колегами-суддями. У деяких випадках один і той же слідчий суддя, розглядаючи однотипні клопотання адвоката протягом місяця, приймав різні рішення".

"Із метою недопущення зняття грошових коштів з накопичувальних рахунків ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", відкритих у Національному банку України, за клопотанням Генеральної прокуратури України 17.01.2017 Печерський районний суд міста Києва повторно наклав арешт на грошові кошти вказаних фізичних осіб", - повідомила Сарган.

Крім того, Генеральною прокуратурою України спільно з Державною службою фінансового моніторингу зупинено фінансові операції на рахунках банків, в які були перераховані грошові кошти після зняття арештів та подаються нові клопотання про арешт майна до суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-