Конгрес не скорочував допомогу Україні в бюджеті Пентагону – Чалий

Конгрес не скорочував допомогу Україні в бюджеті Пентагону – Чалий

Укрінформ
Законопроект Палати представників США, що передбачає виділення Україні 150 млн дол. військової допомоги, є лише частиною із затверджених раніше 350 млн загальної допомоги в бюджеті Пентагону, решта з якої буде виділена після 1 жовтня 2017 року.

Таке роз'яснення дав у п'ятницю в Вашингтоні посол України в США Валерій Чалий.

"Існує бюджет 2017 року – діючий акт, у якому визначено 350 млн доларів допомоги (Україні – ред.) в 2017 бюджетному році. Далі (в законодавчому процесі США – ред.) приймаються акти щодо імплементації цього рішення. Те, що розглядається зараз – це 150 млн дол., які надаватимуться до 1 жовтня поточного року", - зауважив український дипломат.

Решта коштів з передбачених 350 млн, за його словами, надходитимуть після 1 жовтня. "Тобто, ці 350 млн (в оборонному бюджеті США на підтримку України – ред.) залишаються. Тому це – технічне питання, тут немає ніяких змін у підходах", - підкреслив посол України.

Водночас, він звернув увагу на те, що крім допомоги з боку Пентагону, існує ще підтримка України за програмами Державного департаменту США. Вони так само можуть витрачатися частинами впродовж нинішнього та наступного років. У цьому зв'язку представник України наголосив на важливості, щоби програми, які забезпечуються цими коштами, не уповільнювались.

"Усі цифри треба сприймати через розуміння процесів прийняття рішень в Сполучених Штатах. Що ж стосується цього випадку, занепокоєнь у нас поки що немає", - зауважив український посол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-