Україна vs Росія: слухання у Гаазі можуть тривати до семи років - Петренко

Україна vs Росія: слухання у Гаазі можуть тривати до семи років - Петренко

Укрінформ
Слухання у Міжнародному суді ООН у Гаазі за позовом України проти Російської Федерації, який стосується порушень РФ Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму, а також Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, може тривати 5-7 років.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у четвер.

"Я не хочу робити прогнози, тому що будь-які коментарі можуть нашкодити. За практикою, за статусом такого роду справ - це 5-7 років. Але ми маємо величезну доказову базу і для цього суду це теж буде безпрецедентне рішення, тому що фактично мова йде про події щодо війни в центрі Європи і про війну, яка триває декілька років", -  зазначив міністр юстиції, відповідаючи на запитання, скільки, на його думку, може тривати слухання в Гаазі.

Він підкреслив, що Україна зі свого боку робить усе, аби зібрати максимальну  кількість доказів.

"Щодня, щоб ви розуміли, Міністерство юстиції опитує 2-3 свідки і матеріали цих пояснень направляються до суду. Це велика важка робота, але переконаний, що ми переможемо", -  заявив Петренко.

Як повідомлялося, Міжнародний кримінальний суд ООН у Гаазі проведе громадські слухання за позовом України проти Російської Федерації з 6 по 9 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-