Сенат може обмежити Трампа у послабленні санкцій проти Росії

Сенат може обмежити Трампа у послабленні санкцій проти Росії

Укрінформ
Шестеро сенаторів, які представляють Республіканську й Демократичну партії, внесли на розгляд верхньої палати Конгресу США законопроект, що посилює контроль з боку законодавців за діями президента щодо пом'якшення санкцій проти Росії.

Проект закону був представлений в Сенаті у середу, передає власний кореспондент Укрінформу.

Документ має назву "Закон про перегляд санкцій проти Росії". Він, зокрема, вимагає, щоб президент США повідомив Конгрес перед тим, як послабити економічні санкції проти РФ, пов'язані з її агресією по відношенню до України.

"Це не атака на президента. Це, передусім, для того, щоб відновити нашу роль", - зауважив з цього приводу один із співавторів законопроекту, впливовий сенатор-демократ Бен Кардін. Він також підтвердив, що ця ініціатива користується значною двопартійною підтримкою.

Республіканець Джон Маккейн, відомий своєю критикою ідеї Трампа щодо зближення з Росією, перед цим зауважив: "Якщо ми не збережемо ці санкції та навіть не збільшимо їх, це стимулюватиме Путіна, який є військовим злочинцем".

Співавторами нового законопроекту виступили сенатори-республіканці Ліндсі Грем, Джон Маккейн, Марко Рубіо, а також представники Демократичної партії Бен Кардін, Шеррод Браун і Клер Маккаскілл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-