Дуда і Меркель: Нормальні контакти з РФ неможливі, поки в Україні триває криза

Дуда і Меркель: Нормальні контакти з РФ неможливі, поки в Україні триває криза

Укрінформ
Польща і Німеччина погоджуються, що повернення до політики “business as usual” у відносинах з Росією неможливе, поки не буде розв’язано конфлікт на сході Україні і не буде відновлено міжнародний лад.

Про це за результатами переговорів у вівторок у Варшаві президента Польщі Анджея Дуди і канцлера ФРН Ангели Меркель заявив міністр канцелярії президента РП Кшиштоф Щерський, інформує РАР.

“Як президент, так і канцлер зазначили, що не можна погоджуватися на тривалу окупацію суверенної держави. Не можна погоджуватися на перехід до нормальних контактів “business as usual” (з Росією - ред.) після того, що сталося в Україні, поки цей конфлікт не буде розв’язано, і не буде відновлено міжнародний лад в Україні, що спирається на міжнародне право”, - заявив Щерський.

Він підкреслив, що Дуда і Меркель погодилися: Європі потрібно вести переговори зі США у ключі “збереження головної лінії” щодо України, яку сповідують сьогодні також Польща і Німеччина.

Щерський також підкреслив, що Дуда і Меркель висловили занепокоєння останніми подіями в Україні і що ситуація прямує “у бік погіршення, а не покращення мирного процесу”.

Міністр канцелярії президент РП констатував: обидва співрозмовники погодилися, що нинішня ситуація є “важчою і складнішою як у глобальному, міжнародному контексті, так і в контексті того, що діється на сході України”.

Як раніше повідомляло агентство, у Сенаті США уважно стежать за тим, щоб санкції проти Росії зберігали свою дію, спрямовану на перешкоджання її агресії в регіоні, що набуває більшої актуальності на тлі останньої ескалації на Донбасі.

Фото: AFP

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-