Уряд підвищив виплати сім’ям загиблих і постраждалим на Майдані

Уряд підвищив виплати сім’ям загиблих і постраждалим на Майдані

1520
Ukrinform
Кабінет міністрів ухвалив постанову про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту під час Революції Гідності, та особам, що постраждали на Майдані.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Мова йде про те, що членам сімей осіб, смерть яких пов'язана із участю в масових акціях (на Майдані - ред.), раніше ми платили 100-кратний розмір прожиткового мінімуму, тепер ми платимо його в 200-кратному розмірі прожиткового мінімуму; особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, ми платили у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, тепер - у 100-кратному; середньої тяжкості - були 25 стали 50-кратному розмірі, й особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, платитимемо 30-кратний розмір прожиткового мінімуму, що дозволить їм збільшити суму виплат і зменшити термін, у який вони отримуватимуть зазначені кошти", - пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що родини загиблих під час Революції Гідності героїв отримували 137 тис. грн., а після змін отримуватимуть у 2017 році 320 тис. грн.; особи, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, отримували 69 тис. грн., у 2017 році отримають 160 тис. грн.; середньої тяжкості - отримували 35 тис. грн., а отримуватимуть 80 тис. грн.; особи з легкими тілесними ушкодження отримували 14 тис. грн., а стане - 48 тис. грн.

Глава уряду доручив провести ці виплати у найкоротші терміни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>