Порошенко: Ніколи раніше не було такої уваги до нашої діаспори в усьому світі

Порошенко: Ніколи раніше не було такої уваги до нашої діаспори в усьому світі

Фото
Укрінформ
Після завершення робочої програми візиту президента України Петра Порошенка в Естонії він разом з дружиною Мариною зустрівся з українською громадою Естонії в Культурному Українському центрі, розташованому в центрі старого Таллінну.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спочатку керівник Культурного Українського центру Анатолій Лютюк провів для гостей невеличку екскурсію по комплексу споруд КУЦ та Церкви Богородиці Троєручиці (УГКЦ) в старому місті Таллінна, показав навчальні класи, майстерні, друкарню.

Потім слово взяли керівники українських організацій Віра Коник (Конгрес українців Естонії) та Володимир Пономарь (Асоціація українських організацій в Естонії), що розказали про громадське життя українців в цій країні. Також виступили постійні учасники безстрокового пікетування російського посольства в Таллінн, українські представники творчої інтелігенції Естонії, серед яких - Руслан Трочинський (керівник гурту «Свята ватра», екс-«Гайдамаки») та журналіст Олег Самородній.

Президент окремо наголосив на видатній ролі, що її відіграє в протистоянні російській агресії, становленні та реформування української держави наша діаспора, в тому числі й естонська громада.

«Ніколи раніше в нас не було такої уваги до української діаспори в усьому світі. По суті тільки в останні часи Українська держава почала відноситися до своєї діаспора так, як вона на те заслуговує - як до окремого, найважливішого політичного чинника», - підкреслив Порошенко.

Як раніше повідомляло агентство, 23 січня Президент України перебував в Естонії з офіційним візитом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-