Російський опозиціонер заявляє, що Онищенко - агент впливу Кремля

Російський опозиціонер заявляє, що Онищенко - агент впливу Кремля

Відео
2440
Ukrinform
Російський опозиціонер Ілля Яшин заявив, що український нардеп-утікач Олександр Онищенко розповсюджує антиукраїнську пропаганду Кремля.

Про це Яшин наголосив у своїй доповіді "Кремлівська гібридна агресія".

"Арсенал Кремля багато в чому універсальний для різних країн. Ті методи, які використовуються проти України, як, наприклад, корупція радикальних політиків, пропаганда, створення якихось провокаційних інформаційних приводів, значною мірою застосовують і в інших країнах Східної Європи", - зазначив політик в інтерв'ю "Голосу Америки".

За словами Яшина, "особливість ситуації в Україні полягає в тому, що тут дивним чином збігаються інтереси місцевих кримінальних олігархів, які сколотили свої статки за часів Януковича, були в команді Януковича, і інтереси Кремля".

"Часто такий збіг інтересів призводить до того, що ці місцеві олігархи стають, по суті, агентами кремлівського впливу, використовують свої фінансові можливості для атаки на Україну та користуються підтримкою з боку кремлівських медіа, кремлівської пропаганди і т.п.", - заявив опозиціонер.

Один із прикладів, який наводить Яшин на підтвердження цієї тези, - підозрюваний у мільярдних розкраданнях газовий олігарх Олександр Онищенко: "Онищенко зараз став тим "тараном", який російська пропаганда використовує для атаки на Україну, він став одним із головних пропагандистів в арсеналі кремлівських медіа".

Політик також додав, що президент РФ Володимир Путін зацікавлений у розпалюванні в Україні вуличних протестів.

"Власне, така спроба була ще минулого року, коли активно розпалювалася тема соціальної нестабільності, підвищення цін на газ для українських споживачів. Ну от якось не вийшло, цей постріл потрапив "в молоко". Тому зараз, схоже, буде розгортатися нова тема. Вона буде робитися з прицілом на наступні вибори", - вважає Яшин.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Олександр Онищенко написав колонку в американському виданні Time про корумпованість української влади.

www.novayagazeta.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>