Охендовський зібрався судитися і з НАБУ, і з журналістами

Охендовський зібрався судитися і з НАБУ, і з журналістами

Укрінформ
Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що оскаржить порушення  проти нього кримінальної справи, а також піде до суду через діяльність деяких ЗМІ.

Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню "Страна.ua".

"Безумовно, своє незаконне притягнення до кримінальної відповідальності, з одного боку, і свою системну дискредитацію з боку деяких нечистих на руку ЗМІ, з іншого, я вже оскаржу і ще буду оскаржувати як у кримінальному, так і цивільному порядку", - зазначив Охендовський.

Крім того, глава ЦВК розповів, що адвокати вже подали заяву про притягнення до відповідальності експерта, який нібито підтвердив справжність його підпису в так званій "амбарной книзі" Партії регіонів.

"Підпис не мій. Був би він моїм, хіба став би я ще у червні добровільно давати слідству зразки мого почерку для проведення експертизи? І, до речі, перша ж експертиза в цій справі, проведена в незалежному науково-дослідному інституті за зверненням НАБУ, підтвердила розбіжності між зразками мого почерку і тим, яким були зроблені записи на цих фейкових листках... Керівництво НАБУ вирішило провести ще одну експертизу. Напевно, гарантований результат вони могли отримати тільки в криміналістичному центрі МВС", - додав Охендовський.

Як повідомляв Укрінформ, 13 грудня НАБУ вручило Охендовському підозру про правопорушення, передбачені ч. 3 та ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабара у великих і особливо великих розмірах).

На думку слідства, ім'я голови ЦВК фігурує в опублікованих списках "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-