Аваков розповів про бюджет МВС і пріоритети роботи на 2017 рік - 25.12.2016 20:50 — Новини Укрінформ
Аваков розповів про бюджет МВС і пріоритети роботи на 2017 рік

Аваков розповів про бюджет МВС і пріоритети роботи на 2017 рік

Відео
4423
Ukrinform
Бюджет системи МВС на 2017 рік – це бюджет розвитку та прогресу.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляється на сторінці МВС у Фейсбуці

«По всій системі МВС, а це близько 360 тисяч осіб, ми маємо задовільний бюджет на 2017 рік», - підкреслив він.

Зокрема, за словами міністра, грошове забезпечення ДСНС на 2017 рік є прогресивним і передбачає видатки у сумі 3878,8 млн грн, що на 1431,5 млн грн більше, ніж минулоріч.

«Ці кошти дозволять підвищити мінімальний рівень заробітної плати з 3100 до 5000 гривень», - зазначив Аваков.

Державна міграційна служба, Національна гвардія та Держприкордонслужба, на його думку, отримали бюджет для розвитку та росту.

«Міграційна служба буде виконувати ключове завдання наступного року – це забезпечення видачі індивідуальних ID-карток, які прийдуть на заміну старих паспортів», - зазначив Аваков.

Щодо Державної прикордонної служби, то на думку міністра внутрішніх справ, рівень фінансування на 2017 рік дозволить підвищити мотивацію працівників і покращити професійний розвиток.

«Пункти пропуску ми оснастили сучасними системами, які інтегровані з системами Інтерполу, Європолу та нашими базами. Наш кордон не повинен бути прохідним двором та має відсікати злочинців», - наголосив він.

За словами міністра, аби забезпечити динаміку заробітної платні, яку будуть отримувати перепідготовлені офіцери поліції, додаткового фінансування у розмірі 3 млрд грн потребуватиме Національна поліція України.

«Ми на цю тему говорили з Прем’єр-міністром та депутатськими фракціями. Тому я думаю, що від того, який розвиток матиме бюджетний рік, ми зможемо корегувати фінансування роботи цих органів», - додав глава МВС.

Аваков зазначив, що бюджет також дозволить до липня 2017 року завершити по всій країні заміну старих МРЕВ на нові сервісні центри.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>