Савченко розказала, що робитиме після виключення з делегації в ПАРЄ

Савченко розказала, що робитиме після виключення з делегації в ПАРЄ

Укрінформ
Народний депутат Надія Савченко розповіла, що продовжуватиме займатися депутатською діяльністю після виключення її зі складу української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це вона сказала в Берліні на зустрічі з журналістами, повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

“У будь якому випадку, якщо я не буду переобрана наступного разу до ПАРЄ, у народного депутата України залишається ще дуже великий фронт робіт, так само міжнародних, у групах співдружності з різними країнами. Тому я думаю, що роботи мені вистачить, за це я не переживаю”, - заявила Савченко.   

Вона зазначила, що кожного року відбуваються перевибори нового складу групи в ПАРЄ, кожного року можуть обиратися нові і нові члени. Сама вона “ще не цікавилася тим, як ця процедура проходить, тому що минулого разу її пропустила заочно”.  

Говорячи про виключення з фракції, депутат визнала, що її політичні бачення і партії фракції, у якій вона перебувала, “просто є різними”.  

“Тому незалежно від моєї поїздки в Москву, чи Мінськ, це все одно сталося б пізніше, але все одно сталося б”, - сказала Савченко. 

Депутат пояснила, що часто має розбіжності в позиціях з “усіма колегами в парламенті” через те, що вона є тим політиком, який не хоче закривати очі на внутрішні проблеми, звертаючи увагу світу лише на зовнішні. 

Як повідомлялося, Верховна Рада України у четвер відкликала Савченко з української делегації в ПАРЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-