Безвіз для України: Шульц підтвердив готовність ЄП завершити всі процедури - 19.12.2016 16:34 — Новини Укрінформ
Безвіз для України: Шульц підтвердив готовність ЄП завершити всі процедури

Безвіз для України: Шульц підтвердив готовність ЄП завершити всі процедури

1556
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцом, під час якої подякував за чітку позицію на підтримку України під час засідання Європейської Ради.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Глава Української держави подякував Президенту Європарламенту за чітку позицію на підтримку України під час засідання Європейської Ради, яке пройшло у Брюсселі 15 грудня. Це стосується, зокрема, розблокування процесу ратифікації Угоди про асоціацію, безвізового режиму для України та продовження санкційного режиму щодо Росії у відповідь на триваюче порушення територіальної цілісності та суверенітету України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Мартін Шульц підтвердив готовність Європейського Парламенту завершити усі відповідні внутрішні процедури з тим, щоб виконати зобов'язання Євросоюзу щодо надання українським громадянам права на безвізові поїздки до ЄС.

Президент Європейського Парламенту також підкреслив важливість якнайскорішого завершення ратифікації Угоди про асоціацію та висловив готовність всіляко сприяти цьому процесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>