Українська діаспора може побороти російську дезінформацію - Чолій - 19.12.2016 12:46 — Новини Укрінформ
Українська діаспора може побороти російську дезінформацію - Чолій

Українська діаспора може побороти російську дезінформацію - Чолій

888
Ukrinform
Українська діаспора може чимало зробити в питанні протидії російській пропаганді.

Таке переконання президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій висловив в інтерв’ю Укрінформу.

“Коли запитують, як ми можемо побороти дезінформацію, я відповідаю, що, наприклад, Facebook нараховує 1,5 млрд користувачів. І якби кожен українець використовував Facebook не лише, щоб інформувати, коли відбуваються якісь хрестини, родини, Маланки, а щоб також стати воїном інформаційного фронту на користь України - реально хоча б раз на тиждень, якщо не раз на день, робити відповідні заяви, щоб боротися з російською пропагандою та щоб просувати реформи в Україні, - то так ми можемо реально досягнути спільних успіхів”, - говорить Чолій.

Він зазначив, що СКУ з метою протидії російській дезінформації спілкується зі Східним страткомом Європейської служби зовнішніх зв’язків та підтримує контакти з аналітичними центрами, приміром з Атлантичною радою, щоб вони порушували на своїх заходах та в своїх публікаціях цю проблему.

Водночас керівник СКУ визнав, що дуже непросто протидіяти пропаганді, на яку Російська Федерація щороку виділяє приблизно 1,4 млрд доларів і яка поширюється 30 мовами на 130 країн, охоплюючи аудиторію близько 600 млн людей.

Повний текст інтерв'ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>